O nas

Historia

Firma powstała w 2006 roku, początkowo zajmując się projektowaniem i produkcją elektroniki i automatyki. Z biegiem czasu zakład poszerzył swój profil działalności min. o obróbkę skrawaniem i spawanie. Szeroki zakres usług produkcyjnych przedsiębiorstwa, oraz kompleksowe projektowanie i doradztwo techniczne spowodował jego dynamiczny rozwój, co pozwoliło na zakup kolejnych maszyn i urządzeń.

W 2016 roku firma przeniosła się z wynajmowanych dotąd obiektów do nowo wybudowanej hali produkcyjnej wraz z zapleczem socjalno – biurowym, które znajdują się w Rydułtowach.

Usługi  i produkcja - detalicznie i seryjnie produkujemy elementy z materiałów:                                                                                             

  • tworzywowych  (PE, PA6, PTFE, POM, PMMA, PC, TCF i inne)
  • poliuretanowych
  • stalowych (stale konstrukcyjne, stale narzędziowe, stale nierdzewne, stale żaroodporne i żarowytrzymałe i inne) 
  • metali kolorowych (rózne gatunki aluminium, brązu, miedzi i inne)
  • drewnianych (lub elementów drewnopochodnych)

Elektronika i automatyka -zajmujemy się też produkcją urządzeń i systemów z zakresu elektroniki analogowej i cyfrowej oraz automatyki.

Projektowanie i doradztwo techniczne - od podstaw projektujemy elementy i produkty, głównie z zakresu mechaniki i elektroniki, wg. indywidualnych wymagań klienta. Specjalizujemy się w nietypowych projektach, wymagających dużej wiedzy technicznej z różnych dziedzin. Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych konstruktorów modyfikujemy i wnosimy nowe pomysły do realizowanych projektów, tak aby efekt końcowy był jak najbardziej satysfakcjonujący.